ימי קורונה - עדכון מרכז קהילה

חזרה לראשי - ערבה בימי קורונה>>


עדכון 23.3.2020

רכזי מרכז קהילה ממשיכים להפעיל תכניות וחוגים בהתאם להנחיות משרד הבריאות. חלק מהפעילויות נשלחות למשתתפים, כמשימות לביצוע עצמי, כל אחד בזמנו הפנוי, וחלקן – המופיעות בלוח השבועי המצורף, תתקיימנה כמפגש שבועי קבוע באמצעים הטכנולוגיים. מוזמנים להשתתף.

אנחנו זמינים לשאלות, בקשות והצעות.

ייתכנו שינויים. עקבו אחר הפרסומים בקבוצות הווטסאפ.

תכנית שבועית מרכז קהילה

 עידכון 20/03/2020

שבוע הקורונה הראשון היה גדוש במידע, הנחיות חדשות, פעילויות המוצעות מכל עבר, והסתגלות הדרגתית למצב החדש והמוזר שנכפה עלינו. כמו רוב המשק, צוות מרכז קהילה ערבה נאלץ לצאת אט אט לחל"ת. צעד דרמטי חסר תקדים. ראשונים שוחררו כל המורים, מאמנים, מדריכים, ואחריהם גם כמעט כל הרכזים. בניין מלא עשייה ויצירה התרוקן עד למועד לא ברור, אך לא השתתק! במהלך השבוע המשיכו כל הרכזים לפעול מהמחשב ומהטלפון כדי להמשיך לשמור על קשר עם הילדים, הנוער והמבוגרים.

מחלקת נוער

בשונה מאוד מהרגיל, בשבוע האחרון מחלקת הנוער ניסתה לעודד את בני הנוער להתחבר למסכים! ביום שלישי התקיים יום פעילות אינטרנטי בכל הישובים. מדצ"ים יצרו קשר עם החניכים והנחו אותם לביצוע משימות משעשעות. חברי גרעין עודד הפעילו את כלל בני הנוער במועצה דרך דף האינסטגרם שלהם, (מוזמנים להיכנס גם GOARAVAGO_21), והמדבי"ם וצוות מחלקת הנוער הסתובבו בלילות במקומות הבילוי הספונטניים בהם התכנסו בני נוער באופן עצמאי, (בניגוד להנחיות), היוו אוזן קשבת, ועודדו אותם לשוב לביתם. בשבוע הבא מחלקת הנוער תפעיל פעילות יומיומית קבועה דרך האמצעים הדיגיטליים. לוח הפעילות יתפרסם ביום ראשון.

מחלקת נוער


מציירים, מנגנים ויוצרים...

תלמידי חוגי הציור קיבלו השבוע מסיליה תרגיל בציור חפצים ביתיים, וימשיכו לקבל תרגילים גם בהמשך.

חוג ציור


 

רומן עבר ללימוד שיעורי תאוריה ונגינה באופן וירטואלי, ומדווח שהייתה ירידה ניכרת בבעיות המשמעת...

רומן מוזיקה


 

בגיל השלישי, משתתפות חוג הפסיפס של דליה מטמון, במסגרת מועדון מופ"ת, קבלו ישירות לביתן ערכת קווילינג- טכניקה מיוחדת לגלגול רצועות נייר צרות על מוט, ויצרו יצירות יפות לפי הנחיות בסרטון שדליה העלתה.

קולאז דליה מטמון


הספורטאים קיבלו המלצות כתובות או מצולמות מהמאמנים להמשיך את האימון הגופני, תלמידי התאטרון קיבלו טקסטים לעבודה, תלמידי המחול קיבלו הנחיות לביצוע תרגילים בבית. בוגרי ביה"ס למחול במסלול המלא צילמו קליפ יפה כדי שנזכור שעם החזרה לשגרה, יתקיים המופע "אור כזה"- יש למה לחכות!!! 

המגזין החדש של הטלוויזיה הקהילתית עלה לאוויר. מוזמנים להנות מזיכרונות מאירועים טרום הקורונה, כשיכולנו להתרועע ולהיפגש: כנס לימוד, חגיגת טיולים, מרוץ יוני, פרויקט הציור ערבה-ערערה, הצגת תאטרונוער "לפוצץ או לא לפוצץ"... קישור למגזין>>

תשלומים לחוגים:

אנחנו מזכירים שהחוגים מתומחרים לפי 30 מפגשים בשנה. אנחנו סופרים כעת כמה מפגשים התקיימו עד כה בכל חוג וחוג. החלוקה לתשלומים חודשיים היא טכנית ואינה משקפת את כמות המפגשים שהתקיימו. אנא המתינו בסבלנות עד שנוכל לחשב מה לא יוכל להתבצע. לא נחייב עבור פעילויות שלא יתקיימו.

מרכז קהילתי הוא לא רק מבנה פיזי, הוא רעיון.

נמשיך להיות בקשר, וליצור הזדמנויות לתקשורת ולקרבה בתנאים האפשריים.

אנא הישמעו להנחיות, שנצא מהאירוע הזה בשלום.

אילת להב ביגר
מנהלת
08-6592260
052-4260790


 

תגובות

התחברו על מנת לפרסם תגובה
תגובתך התקבלה בהצלחה!