פרסום באתר הערבה

לוח עסקים - פרסום חינמי של כל העסקים בתחומי הערבה התיכונה 

יש לכם עסק הנותן שרותים בערבה התיכונה?* פרסמו אותו לגמרי בחינם בלוח העסקים שלנו

טופס הצטרפות ללוח עסקים 

* שימו לב: חוץ ממקרים מאד חריגים, העסק צריך להיות ממוקם בתחומי המועצה האזורית הערבה התיכונה. לא יאושרו עסקים הממוקמים במקומות אחרים. 


הפרסום באתר הערבה נעשה בלוח המודעות של האתר

 

חדש בלוח המודעות:

לטובת קמפיין הקליטה בערבה נפתח מדור חדש: דיור בערבה. כל המודעות של השכרה / מכירת דירות בערבה התיכונה יתפרסמו רק שם. מעתה ועד להודעה חדשה פרסום דירות בערבה תיכונה ופרסום משרות רלוונטיות לתושבי הערבה התיכונה (במדור "דרושים") הוא בחינם. מודעות רלוונטיות נא לשלוח במייל (gilat@arava.co.il. המודעות יתפרסמו לשבועיים. אם עדיין רלוונטיות - יש לפנות שוב 

מנויים ב"אינטרנט ערבה" ערבה יכולים לפרסם בעצמם. נא להקפיד לפרסם את מירב הפרטים:  גודל הדירה ורצוי גם מחיר נדרש. 

 

הפרסום זמין למנויים ב"אינטרנט ערבה" : מנויי ADSL או פרסום.  מי שאינו מנוי ומעוניין לפרסם - מוזמן לפנות אלינו - אפשר גם דרך "צור קשר" 

לוח המודעות שלנו השתכלל ונעשה זמין יותר:  מודעות אחרונות מופיעות ישירות בדף הראשי של האתר!

ועכשיו: לוח מודעות גם ביישומון

בעלי מנוי ב"אינטרנט ערבה" יכולים להרשם לאתר ולקבל הרשאות לפרסום במדורים הציבוריים: בתי עסק, יד שנייה, דרושים, ישובים, חוגים ושעורים, מציעים בחינם. 

לאחר ההרשמה, כאשר אתם מחוברים  (השם שלכם מופיע למעלה) הכנסו ללוח מודעות - ללוח המתאים  ולחצו על "פרסם בלוח". המודעה תופיע לאחר אישור שלה. 

הפרסום יכול לכלול טקסט (כותרת גדולה יותר + טקסט בגוף המודעה) + תמונה או לוגו + קישור לאתר ולכתובת דוא"ל. 

שימו לב! אם פרסמתם תמונה הכוללת טקסט - יש לתמלל אותה כדי לשמור על נגישות, או לחילופין לצרף גם קובץ PDF נגיש. 

למי שאינו מנוי ב"אינטרנט ערבה" קיימים שני מסלולי פרסום אפשריים:

  • פרסום חד פעמי, במחיר של 120 ש"ח + מע"מ לתקופה של עד שבועיים ו-200  ש"ח + מע"מ למשך חודש. התשלום בצ'ק, מזומן, העברה בנקאית או כרטיס אשראי. . צ'ק יש לרשום לפקודת החברה לפיתוח ובנין בערבה ולשלוח לכתובת: החברה לפיתוח, ספיר, ד.נ ערבה 86825 , לידי גילה טל. את החומרים לפרסום יש לשלוח בדוא"ל  והפרסום יעלה מיד עם קבלת התשלום.  
    הפרסום אינו כולל עבודת גרפיקה - אפשרי בתשלום נפרד.
     
  • רכישת מנוי שנתי שמאפשר פרסום ושינוי הפרסום באופן עצמאי, ע"י שם משתמש וסיסמא. עלות המנוי: למנוי ב"אינטרנט ערבה" (שהוא תושב ערבה): חינם!   לפרטיים:  50 ש"ח לחודש (600 ש"ח לשנה)  לעסקים וחברות: 80 ש"ח לחודש (960 ש"ח לשנה). כל המחירים לפני מע"מ. התשלום: במזומן / צ'ק לשנה מראש, או העברה בנקאית.   
    כל מי שעשה מנוי ומעוניין בכך, יכול לקבל גם תא דואר מוגן מוירוסים, בנפח 4 מגה, בערבה. יש לציין במפורש אם הינכם מעוניינים בתיבת דואר.

המעוניינים לשלם בהעברה בנקאית או בכרטיס אשראי  מוזמנים לפנות למשרד "אינטרנט ערבה"  בטלפון: 08-6592247 או בנייד 052-3665925 (לגילה). 
אפשר גם לפנות בפקס: 03-6845100.

מעוניינים במנוי אינטרנט שמאפשר גם פרסום? לפרטים על העסקה החדשה שלנו והמחירים החדשים


תאריך עדכון אחרון של עמוד זה: 24/10/2021

תגובות

תגובתך התקבלה בהצלחה!
התחברו על מנת לפרסם תגובה