ספר טלפונים

מועצה

אייל בלום
אייל בלום
ראש המועצה
מועצה אזורית ערבה תיכונה, ספיר, ד.נ. ערבה 86825
עינב דורי
עינב דורי
מנכ"לית מ.א. הערבה התיכונה, גזברית
רויטל בר מוזס
מזכירת המועצה, מזכירת המנכ"לית
בר-מוזס
אסנת מלול
מנהלת לשכת ראש המועצה
גדי גוהר
גדי גוהר
מפקח ועדה המקומית / פקח מועצה / רכז נגישות
אייל גמליאל
מבקר המועצה
רועי פטריק
יועץ משפטי

גזברות

עינב דורי
עינב דורי
מנכ"לית מ.א. הערבה התיכונה, גזברית
צחי דאלי-לוי
מנהל חשבונות
עופרי פז
גזברות מועצה
דורית אלבז
הנהלת חשבונות

ועדת בנין עיר

כרמל גמליאל
כרמל גמליאל
מהנדסת המועצה
מור זילברשטיין
מנהל פיתוח, מנהל היחידה הסביבתית
אבלין ביטון
מנהלת הועדה לבניין עיר
מיכל עמירן
מידענית
נועה אזולאי בן גיגי
בודקת היתרים
מיכל מור בן-יצחק
בודקת היתרים
גדי גוהר
גדי גוהר
מפקח ועדה המקומית / פקח מועצה / רכז נגישות

בריאות וגיל שלישי

עירית שחר
רכזת בריאות וגיל שלישי
מוקד רפואה דחופה

עירית גבעון-סלומון
רכזת קהילה תומכת
מרפאת ספיר - מזכירות
מזכירה רפואית

מרכז טיפולי

נעמה כנעני
מנהלת המרכז הטיפולי
דורית לוביש - פאיאנס
מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים

שרותים חברתיים

דורית לוביש - פאיאנס
מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים
ציפי אמבר
עובדת סוציאלית /מרכזת תחום זקנה
סתיו קרטגינר
עובדת סוציאלית / נוער צעירים וקהילה
נגה גבורי
עובדת זכאות ומזכירת המחלקה, שי"ל
נרי מזור
רכזת תכנית שורשים- ליווי מצבי משבר רפואי בקהילה

איכות הסביבה

מור זילברשטיין
מנהל פיתוח, מנהל היחידה הסביבתית

ועדה חקלאית

אורן קורין
אורן קורין
יו"ר ועדה חקלאית
מיכי מיור
מזכירה - וועדה חקלאית

תחבורה

רפי אמסלם
הסעות
אבנר ישראל
אחראי רכבים

תפעול

שמעון פחימה
אחראי פארק ספיר
ברוריה לוי
מזכירת מח' תפעול / דואר

חברה לפיתוח

נעמי בקר
מנכלי"ת החברה לפיתוח
גלי פיקר לוריא
גלי פיקר לוריא
מזכירת החברה לפיתוח
מור ממן
פיתוח עסקי
יונתן נריסנה
מנהל מרכז ויידור, צמיחה דמוגרפית
מעין אזולאי
מנהלת מחלקת העברות כספים
מעיין
רקס
מתורגמן - עובדים לחקלאי הערבה
אוסי ניר
מנהלת שיווק תיירות
מרב עמית
מנהלת מחלקת תיירות
מירב, מירב עמית
תיירות ערבה
מרכז מידע
מיכי מיור
מידע והזמנות ויידור
דלית נחום
שירות לקוחות - סלקום, גזברות

מרכז משתלמים

חני ארנון
מנהלת מרכז המשתלמים
עדן חזני ציון
מנהלת אקדמאית / מרכז משתלמים
עינת מצפון
קשרי סטודנט חקלאי / מרכז משתלמים
יקי סלע
אב בית מרכז משתלמים
ליהי כהן
תשלומים / מרכז משתלמים
ג'ודית אברהם
אחראית מדיה

תיירות

מרב עמית
מנהלת מחלקת תיירות
מירב, מירב עמית
אוסי ניר
מנהלת שיווק תיירות
יונתן נריסנה
מנהל מרכז ויידור, צמיחה דמוגרפית
מיכי מיור
מידע והזמנות ויידור
תיירות ערבה
מרכז מידע

סטודיו ערבה

איה ארז-שונר
מעצבת גרפית - סטודיו ערבה
אורן דולב
מעצב גרפי - סטודיו ערבה

מחלקת חינוך

אלעזר פויכטונגר
מנהל מחלקת חינוך
דיתה בראונשטיין
מנהלת תיכון שיטים דרכא
רז לחוביצר
מנהל ביה"ס היסודי
אילת נחמיאס
סגנית מנהלת יסודי
אפרת שחר
מנהלת מחלקת הגיל הרך
דפנה ברנע - רומנו
מחלקת חינוך
רוית יטח
מחלקת חינוך
רווית
נועה טל שיר
ביקור סדיר ומניעת נשירה
נעה, טלשיר, טל-שיר, נועה טלשיר, נעה טלשיר, נועה טל-שיר
חני בלוי
יועצת ג'-ו'
נועה יונש
יועצת א'-ב
דליה שחר - מזכירות יסודי
מזכירות יסודי
יעל מאיר
מזכירת מסלול וולדורף ובית חינוך במדבר
חנה איטח - מזכירות תיכון
מזכירת תיכון
עדי קינן
מנהלת חט"ב
דר' עודד קינן
מנהל חממת ערבה
עמית מאיר
מנהל שותף תיכון אדם ואדמה
צביקי מאיר
מנהל השירות הפסיכולוגי החינוכי (שפ"ח)
אשר אמר
אב בית ספר יסודי

שירות פסיכולוגי חינוכי

צביקי מאיר
מנהל השירות הפסיכולוגי החינוכי (שפ"ח)
ליאב שונר
פסיכולוגית
עפרי גלילי
פסיכולוגית תכנית מעלות

הגיל הרך

אפרת שחר
מנהלת מחלקת הגיל הרך
עפרי גלילי
פסיכולוגית תכנית מעלות
דליה מטמון
מרפאה בעיסוק
מור שבתאי
מדריכה פדגוגית
דפנה טבע
מדריכה פדגוגית

מרכז קהילה ערבה

אילת להב ביגר
מנהלת
איילת, איילת ביגר
זיוה עמית
מזכירת מרכז קהילה
תמי פבר
מנהלנית ורכזת "המטבח"
נויה בר-נס
רו"ח - מנהלת כספים
עירית גבעון-סלומון
רכזת קהילה תומכת
רומן מורדכוביץ
רכז מוזיקה
אורנה אסף מלכה
רכזת ביה"ס למחול
צופית לזראה
רכזת תרבות ותאטרון
עירית רווה שחר
רכזת הגיל השלישי ובריאות
פני בן-דוד
רכזת טלוויזיה קהילתית
יוסי לין
מנהל מחלקת הספורט
אלירז דאי
מנהל מחלקת נוער וצעירים
איתמר שטיין
רכז התנועה החדשה
אלת סימון
מנהלת הספרייה האזורית
גליה קפ
רכזת מדע והעשרה, מ"מ רכזת מרכז צעירים
נדב ברקוביץ
אב בית

נוער וצעירים

אלירז דאי
מנהל מחלקת נוער וצעירים
ענבל פריטל
רכזת מרכז צעירים ערבה תיכונה
גליה קפ
רכזת מדע והעשרה, מ"מ רכזת מרכז צעירים

רפואה וחירום

אורי לב
מפקד יח' חילוץ ערבה
הקפצה של היחידה דרך מוקד 100 - משטרה או דרך מש"ק ערבה (משטרה) - צ'ארלי ביטון טלפון 052-4260100 (vpn 0100 ) או 050-6273033
יורם ריאטי
מפקד צוות התערבות

משטרת ישראל

צ'רלי ביטון
מש"ק משטרה
ניידים נוספים: 050-6273033 , 057-7490071

רפואה

דר' אודי הר-שמש
רופא אזורי
מושב צופר 55 ד.נ. ערבה
מוקד רפואה דחופה

פזיוטרפייה

דר' מיכאל ריבקין
רופא אזורי
מרפאת ספיר - מזכירות
מזכירה רפואית

מו"פ ערבה

אילון גדיאל
מנהל מו"פ ערבה
רחלי גבעוני
מנהלת אדמיניסטרבית/ תקציבאית
תמיר אורן
מנהל תחנת יאיר
מתן בר
מנהל תחנת פארן
דודי קדוש
מנהל תחנת זוהר
דורית בן-שמואל
מזכירת מו"פ חקלאי
פרופ' מוראד גנאם
מנהל מדעי
רבקה אופנבך
רכזת תחום ירקות ואורגני
אורלי גונן
מנהלת פרויקט הזה"ב
דפנה הררי
רכזת תחום מטעים
אפי טריפלר
רכז תחום קרקע ומים
יאיר כהן
רכז תחום גידולי מים
שמעון פיבוניה
רכז תחום הגה"צ
מעין פלוס-קטרון
רכזת פרחים ותבלינים
מעיין, קיטרון
אסף בוקיש
רכז תחום מחשבים מידע ואינטרנט
אבי אושרוביץ
אחראי מחשוב ובקרה
חיים חזן
חוקר מיצוי צמחים
יריב ניניו
אחראי מרכז הפצה
יוסי חן
פקח ערבה נקייה
סבטלנה דוברינין
מדריכת הגנת הצומח /שה"מ
יאיר נישרי
מדריך פרחים / שה"מ
עדי סויסה
מדריכת ירקות / שה"מ
יורם צביאלי
מדריך ירקות
שבתאי כהן
מדריך ירקות
דנית פרקר
טכנאית הגנת הצומח
קטרינה צעירי
טכנאית פרחים
מוטי אושרוביץ
טכנאי ירקות
אנדריאה אנצמן
טכנאית חקלאות מים
רייצ'ל בן חמו
בדיקות
סבטלנה גוגיו

שים ניב
מפזר
דר' יעל בר-לבן
חוקרת, נמטודות
שירי צפדיה
טכנאית

ירקות

רבקה אופנבך
רכזת תחום ירקות ואורגני
יורם צביאלי
מדריך ירקות
מוטי אושרוביץ
טכנאי ירקות

חקלאות מים

יאיר כהן
רכז תחום גידולי מים
אנדריאה אנצמן
טכנאית חקלאות מים

פרחים ותבלינים

מעין פלוס-קטרון
רכזת פרחים ותבלינים
מעיין, קיטרון
קטרינה צעירי
טכנאית פרחים

בקרת איכות

קטרינה צעירי
טכנאית פרחים
סבטלנה גוגיו

קרקע ומים

אפי טריפלר
רכז תחום קרקע ומים
עודד פרידמן
מדריך שירות שדה (קרקע ומים) - שה"מ
טוביה סטרייקר
טכנאי מטעים וקרקע-ומים

מטעים

דפנה הררי
רכזת תחום מטעים
טוביה סטרייקר
טכנאי מטעים וקרקע-ומים

הגנת הצומח

שמעון פיבוניה
רכז תחום הגה"צ
דנית פרקר
טכנאית הגנת הצומח
שירי צפדיה
טכנאית
שירי רותם
טכנאית הגנת הצומח

ערבה נקייה

רייצ'ל בן חמו
בדיקות
יוסי חן
פקח ערבה נקייה
שים ניב
מפזר
יריב ניניו
אחראי מרכז הפצה

מחשוב

אסף בוקיש
רכז תחום מחשבים מידע ואינטרנט
אבי אושרוביץ
אחראי מחשוב ובקרה

מו"פ מדעי

דר' עודד קינן
מנהל חממת ערבה

רשות ניקוז

גל שני
עוזר מהנדס - רשות ניקוז
רשות הניקוז
מזכירת רשות הניקוז
רבקה יעקב
מנהלת משרד רשות ניקוז ערבה
מיכה סילבר
מנהל רשת, רשות ניקוז

הסוכנות היהודית

היא-לי בלוך-עשת
מנהלת האזור
שותפות, ערבה-אוסטרליה, ערבה-אוסטרליה, שותפות ערבה אוסטרליה, שותפות ערבה-אוסטרליה

ישובים

חצבה

יעל וינטר - מזכירות חצבה
מזכירות חצבה
ד.נ. ערבה 8681500
אשר לביא חצבה מרכז משק

הנהלת חשבונות חצבה

בועז ויג
רבש"צ חצבה
תמרים מהמדבר חצבה

יניב בן-פלאי
מנהל מטע "תמרים במדבר"
טלי רוקח
גזברות
כפיר בן גיגי
נוי
דליה מעוז - ספריה
ספרנית ספריית חצבה
ניל עוזר
רכז ענף המים
מרפאה חצבה

עובדים זרים חצבה

מורן בן-דוד
רכזת גנים

ספיר

תמר שנאן ספיר מזכירות
מזכירת ספיר
ד.נ. ערבה 86825
רזיאל לוי
רבש"צ ספיר
ברוך אושרוביץ
נציג הציבור
יואב מויאל
נציג מליאה
גנים - ספיר

מרפאה ספיר
אחות

עידן

יעל בוקס עידן מזכירות

ד.נ.ערבה 86840
יואב בר נס מרכז משק
מרכז משק עידן
יוסי מוצניק
רבש"צ עידן
עינב אזולאי
ועדת קליטה
הנה"ח עידן

מרפאה עידן

טאקו צרכנית עידן

דוד מזרחי
נציג מליאה

עין חצבה

מזכירות עין חצבה

ד.נ. ערבה 8681000

עין יהב

מזכירות עין-יהב נגה בן-יהושע
מזכירות
ד.נ. ערבה 86820
אורן בר-לבן
מרכז משק
גיא לב
רבש"צ עין-יהב
קים אהרונסון-רובין
עין יהב גזברות
מחסני השוק מחסני השוק
קופה ראשית
חיים גרונוב
עין יהב חצרן
איריס אייל
ספרייה
גן גורים גן גורים

גן ערבה גן ערבה

גן פרפר גן פרפר

גן פשוש גן פשוש

גן רימון גן רימון

עינב קורט (בן שדה)/ לילי פיטן
הנה"ח
שומר עין יהב

דוד צור
פנצ'ריה
עומר קלמנסון
מוסך
מחסן עמיר עין יהב
חנות לחקלאי
עין יהב
גיתית וינשטיין
רכזת חינוך
מעיין גרוס
ועדת קליטה - עין יהב
מעין
אריאל שניידר
נוי
גל רבין
אחראי מים
אפרת שקלאר
רכזת קהילה /אחראית מועדון עין יהב
שוש שירין
ארכיון
דליה תדיר
דואר

פארן

מזכירות פארן
מזכירת ישוב
ד.נ. ערבה 86835
רינה פרץ-גל
מרכזת משק
פרץ גל, רינה פרץ גל
אורן מורגן
רבש"צ פארן
צרכניה פארן

שירלי בוגנין
עובדים זרים
עדה לוי
רכזת קליטה פארן
גן סלעית

גן פשוש

גן צופית

הילה שוורצמן
רכזת חינוך - פארן
מדבית נוער פארן

משרד כוח אדם פארן
כוח אדם
שומר/ביטחון פארן

אהרון שמלשוילי
חצרן
סטיב
נוי פארן
אגודת ירקות פארן
שיווק ירקות

צופר

טלי אמיתי צופר מזכירות

ד.נ. ערבה 8683000
עז עפרוני
מרכז משק
אברי בר-טוב
רבש"צ צופר
ארבל בן נובל
נציגת מליאה
מרפאה צופר

הנהלת חשבונות מושב צופר

פלורה - עובדים זרים
עובדים זרים
טלי - רכזת חינוך צופר
רכזת חינוך
גנים צופר

חצרן צופר – אופיר

ספריה/ארכיון – תמר ליפשיץ
ספרנית
פנצ'ריה / מיכונית – יגאל אפל

מוסך/טסטים – ג'מאל

מועדון חברים, דואר – שולה

נוי, צפריר
נוי
איכות הסביבה – עידו
איכות סביבה
איש מים – אמיר
אחראי מים
תמרים צופר

צוקים

מזכירות צוקים

ד.נ. ערבה 8683300
אהוד שגב
מזכיר צוקים
יוסי יעקב
רבש"צ צוקים

רשות הטבע והגנים

אורן פריטל
פקח הערבה התיכונה